ФОТО: Зоне Замфирова објави фотографии на кои е потпоплно гола

Српската актерка, Катарина Радивојевиќ, која се прослави со улогата на Зоне Амфирова, стана заштитино лице на X-LAB пилули за коса и за потребата на нивата реклама се соблече потполно гола.

Убавата актерка овие фотографии ги објави на својот Инстаграм профил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mister X Hairspa (@mister_x_hairspa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mister X Hairspa (@mister_x_hairspa) on

Коментари

Популарно