ХОРОР: Силувано двенеделно бебе

Бебе кое било родено пред само две недели било однесено во болница со повреди кои настанале поради силување.

25 годишен човек е обвинет за силувањето и е уапсен но поради тежината на случајот идентитетот на бебето и на човекот не се соопштуваат.

Бебето се бори за својот живот во болницата Ројал Белфаст.

Коментари

Популарно