ФОТО: Карлеуша се соблече по бикини и го јавна

Јелена Карлеуша ужива со семејството на одмор, а овој пат ги покажа облините на велосипед.

Пејачката објави и видео на велосипед, но на истото има малку повеќе гардероба на себе:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коментари

Популарно