ФОТО: Тамара во мрежест проѕирен фустан во покажа трудничкото стомаче

Македонската пејачка Тамара Тодевска го очекува своето второ дете, за кое заедно со сопругот открија дека е момче и ќе се вика Дарен.

Тамара јавно на социјалните мрежи откри дека заминува на боледување и на фановите им најави средба следната година.

Пејачката одличи да изненади со секси фотографија со која покажа дека и трудниците умеат да бидат и тоа како заводливи.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Коментари

Популарно