Карлеуша шокира на Твитер?

Јелена Карлуша повторно се огласила на социјалните мрежи овој пат на Твитер, каде што напишала нешто што го привлече вниманието на нејзините следбеници на оваа социјална мрежа


- Zašto ljudi piju mleko od KRAVE a ne ljudsko? - zapitala se Jelena.

Objava Jelene Karleuše Printskrin: Twitter/@karleusastar

- Зошто луѓето пијат млеко од крави, а не човечко? се запрашала Јелена

Коментари

Популарно