Карлеуша се повлекува!

Јелена Карлеуша соопшти дека повеќе нема да учествува дискусиите за актуелни теми на социјалните мрежи.

Пејачката јавно коментирала се што многумина ги интересира, а сега одлучила да престане да го прави тоа и на Твитер да се огласува само во врска со новите песни и со фотографирање на задникот.

„Драги мои....време е... да се повлечам од твитовите (облеката и задникот ќе ги објавувам, но без коментари). Следното обраќање до фановите, хејтерите и оние неодлучните ќе биде со нов спот. До тогаш...ЗАДНИК', напишала Карлеуша на Твитер.

Фановите изјавиле незадоволство, но порачале дека едвај ги чекаат новите песни.

Коментари

Популарно