ФОТО: Сара Мејс со длабоко деколте и без градник по породувањето

Македонската пејачка Сара Костадиновска - Сара Мејс пред три месеци ја роди ќерката Илина, а според новите фотографии кои ги објавува на својот Инстаграм профил, пејачката многу брзо ја вратила витката фигура.

Во сако без градник и со длабокот деколте, пејачката позираше после породувањето.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace_official) on

Коментари

Популарно