ФОТО: Лила ги соблече гаќичките

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска откако пред неколку дена го „запали“ Инстаграм со фотографијата на која е облечена во проѕирен фустан од тантела под кој носеше танга, сега одлучила да се фотографира во уште попровокативно издание.

Лила овојпат легната на кревет без гаќи, го рекламира новиот парфем „Скандал“ на Жан Пол Готје.

„Ако е скандал“, напиша таа под фотографијата каде што доби и позитивни и негативни коментари.

Коментари

Популарно