ФОТО: Најпознатата навивачка на Наполи се соблече угул гола за својот 40 роденден

Марика Фрускио е водителка за Серија А и голема навивачка на Наполи, но италијанската јавност најмногу ја памети со перверзните и провокативни фотографии и изјави за својот „миленик“. Но, ако досега се воздржуваше да се соблече угул гола, Марика за својот 40 роденден ги зовре социјалните мрежи.

Водителката се сликаше гола и без срам ја стави сликата на Инстаграм со честитка за својот 40-ти роденден.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I miei primi 40 anni....happy b day to me

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Voleva la calza...si e' presa tt il resto...LA BEFANA

A post shared by Marika Fruscio (@marikafruscio10) on

Коментари

Популарно