ФОТО: Водителката на Гранд ја претепа момчето и го загуби бебето

Речиси седум гоидни поминаа откако се појави во јавноста последен пат. Убавата водителка на Гранд Буба беше претепана од момчето, па го загуби бебето во 4. месец.

Денес по сите драми изгледа вака:

Коментари

Популарно