ФОТО: Се појави на Ѕвездите на Гранд, па се откажа од своето презиме, но сега...

Ѕвездана Стевановиќ привлече големо внимание од публиката на „Ѕвездите на Гранд“ пред се бидејќи постојано го менува стилот и изгледот, со намера да не ѝ досади на публиката. Со почетокот на минатата година призна дека се откажала од своето презиме бидејќи не постои ѕвезда која има име како нејзиното.

„Не ми се допаѓа моето презиме. Татко ми ќе ме убие ако гледа“, рекла Ѕвездана.

Денес, со бојадисана коса во неон зелена боја, престана да наликува на Лејди Гага, но некако влече на Ники Минаж.

Неважно, на секој чекор мами погледи си оваа боја на коса:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤑🤑🤑 @prettylittlething @luxuryprettywigs #zvezdana #neon #neonhair #green #neongreen #greenhair

A post shared by ZVEZDANA (@zvezdanabarbie) on

Коментари

Популарно