ФОТО: Ана Севиќ има сестра близначка? - никој ова не го знаеше

Ана Севиќ, српската пејачка и сопруга на Дарко Лазиќ, со која наскоро ќе се разведе, има „сестра близначка“. Така барем тврди германската водителка, пејачка и ѕвезда на реални шоуа Даниеал Катзенбергер.

Имено, Германката тврди дека личи на пејачката, Таа забележала дека има сличности со Севич, а тоа го споделила на Инстаграм.

-Оној момент кога ќе сфатиш дека имаш сестра близначка - напишала Даниела на својот Инстаграм профил во опис на фотографијата која ја објавила со Ана.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dieser Moment, wenn dir klar wird, dass jeder Mensch einen Zwilling hat 😳😳 OMG 😳😳

A post shared by Daniela Katzenberger (@danielakatzenberger) on

Коментари

Популарно