ФОТО: Дара Бубамара го истакна провокативното деколте

Дара Бубамара по скандалозното видео, повторно почна да провоцира. Дара за својот настап одбра провокативна комбинација на која во преден план се големите гради. Не може да седи мирна.

Погледнете:

Коментари

Популарно