ФОТО: Вереникот на Џенифер Лопез фотографиран со огромна модрица под окото

Алекс Родригез на 9- ти март и подари огромен дијамантски прстен и ја побара за жена двојата девојка Џенифер Лопез.

Меѓутоа само неколку дена подоцна , поранешниот бејзбол играч Хосе Канесенко објави дека Алекс ја изневерува Џеј Ло и тоа со поранешната сопруга.

Ден по објавата на Хосе, Џенифер и Алекс се фотографирани  на аеродром во Флорида на враќање од Бахамите, видно нерасположени, а при тоа забележана е и огромна модрица под левото око на Родреигез.

Коментари

Популарно