ВИДЕО: Игор Дурловски со солзи во очите име се заблагодари на пријателите!

Оперскиот пејач, Игор Дурловски обвинет за 27ми Април, денеска доби ослободителна пресуда.

Дурловски на својот Фејсбук профил објави статус со кој им се заблагодари на сите кои беа покрај него во тешките моменти.

Коментари

Популарно