ФОТО: Синот на Брена заврши на под, а таа загрижена запраша

Пејачката Лепа Брена оставила коментар како загрижена мајка, на фотографијата на која се гледа нејзиниот син Стефан во теретана додека вежба, а над него има уште три лица.

Оваа фотографија ја објави Стефан Живојиновиќ на Инстаграм, а тоа што Брена го видела очигледно не ѝ се допаднало. Како коментар на фотографијата напишала:

„Зарем сите врз моето дете“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Samo jako 💪🏼

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Коментари

Популарно