ФОТО: Лила го покажа своето длабоко деколте и круна на главата

Лила Филиповска една од најдобрите македонски водителки со секоја своја објава и фотографија на социјалните мрежи, предизвикува бура реакции.

Овој пат таа ги почести своите фанови со фотографии на кои позира во црно боди од тантела, а бујните атрибути се во преден план.

„Во секоја жена лежи кралица“, напиша Лила во опис на фотографиите на кои носи круна на главата.

Погледнете:

Коментари

Популарно