ФОТО: Ова е ќерката на Неда Украден

Пејачката Неда Украден ја има ќерката Јелена Миновиќ, а таа е копија на мајка си.

Таа и го честиташе родендено со емотивна порака.

- Ангелу мој, злато мамино, Среќен роденден Јелена моја мила, напиша Неда.

Коментари

Популарно