ФОТО: Едвај го скроти деколтето во минијатурните бикини

Данијел Херингтон неодамна направила дар-мар на плажа во Мајами, каде се забавувала со неколку згодни пријателки и познати манекенки.

Црнокосата Данијел може да се пофали со најбујни облини во модниот свет, па токму затоа била во центарот на вниманието и многу бројни светски медиуми  пишуваа за атркативната 25-годишна девојка.

Таа наоколу парадирала во сребрени минијатурни бикини кои едвај ги држеле нејзините гради покриени, а ни долниот дел не прекривал онолку колку што треба.

Не е ни чудо што мажите се вртеле по неа, а фотографиите погледнете ги во галеријата: 

Коментари

Популарно