ФОТО: Семејна идила на пејачот

Македонскиот пејач Даниел Кајмакоски периодов е актуелен во медиумите поради разводот со неговата сопруга Кристина, со која го има синот Давид.

Кајмакоски по разводот одлучи да се опушти со семејството во Виена, а фотографии сподели на Инстаграм профилот.

„Време со семејството“, напиша Даниел во описот на една објава.

Погледнете:

Коментари

Популарно