ФОТО: Ана Севиќ на одмор со момчето

Ана Севиќ замина на одмор во Миконос со избраникот Данијел Новаковиќ, па сподели неколку фотографии од одморот.

Пејачката на сите им покажа како ужива со момчето, па објави заедничка фотографија, а потоа позираше и во провокативни пози.

Пејачката покажа со што располага, а многумина ѝ упатија и комплименти на сметка на изгледот.

Коментари

Популарно