ФОТО + ВИДЕО: Ванда Икарди објави нова „врела фотка'

Згодната плавуша и сопруга на фудбалерот Мауро Икарди, Ванда Нера одмара на Ибица.

Атрактивната плавуша, редовно на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии од одморот, а последната во низа е и тоа како провокативна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nunca te duermas al sol con @kennyspalacios cerca ...

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Modo vacaciones pero con mi amigo filmando mi siesta 😴

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коментари

Популарно