ФОТО: Македонската пејачка со грчко знаме на градите

Македонската пејачка Девана Нардели е една од оние, кои деновиве уживаат на Халкидики, а русокосата пејачка се фотографираше со блуза од Грција и купаќи од Македонија.

Таа со нив позираше во секси пози.

Коментари

Популарно