ФОТО: Сузана Турунџиева во краток шорц го прошета внукот

Пејачката и водителка Сузана Турунџиева се пофали на социјалните мрежи со фотографија од прошетката со нејзиниот внук. Турунџиева која изгледа подобро од било кога доби пофални зборови и комплименти нво коментари за нејзиниот изглед.

„Сите најскапи коли да ги имаш, ако ваква немаш возено, не знаеш што е среќа. Фала ти животе“, напиша Турунџиева на социјалните мрежи.

Коментари

Популарно