ФОТО: Јана Стојановска во бикини го покажа трудничкото стомаче

Јана Стојановска една од најпознатите македонски актерки која е во шестиот месец од бременоста ужива на одмор во Грција.

Според фотографијата на нејзиниот Инстаграм профил, Јана изгледа одлично во бикини со трудничкото стомаче.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jana Stojanovska (@jana__100janovska_cherenko) on

Коментари

Популарно