ВИДЕО: Кардашијан луксузната играчка ја даде на ќерка си

Сестрата на Ким Кардашијан, Клои Кардашијан, објави видео од прескапата играчка на својата ќерка, и доби лавина негативни коментари.

- Уште една Кардашијан во Бентли. Знаете ли акко вашите трошоци изгледаат на светот, гласи еден од коментарите.

Самата Кардашијан се огласи по коментарот: 

 - Сите вредно работиме и ги трошиме парите како што сакаме, ова е играчка, не е право Бентли. Ја учиме да биде одговорна да се сака и почитува себе, а не е целта да ја размазам ќерката, вели Клои.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💘I have so much fun with her 💘

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Коментари

Популарно