Саше „Политико“: Драги педе*и, ве молам машки да го истрпите овој напад

Сопственикот на порталот Мактел, Саше Ивановски синоќа објави контроверзен напис со кој се обиде да ја релативизира изјавата на премиерот Заев и побара да се има разбирање за него…

Коментари

Популарно