ФОТО: Протекоа ПОРНО фотки на Мелита!

Поранешната македонска водителка, Мелите Ракичевиќ е многу активна по социјалните мржи. Таа секојдневно објавува свои фотографии, но додега вакви не сме виделе.

Порталот „Balkannow.com“ објави две порно фотографии на Мелита. Засега не се знае како овие фотки на Мели се појавиле на интернет, но јасно е дека истите ќе бидат многу популарни.

Статијата со фотографиите погледнете ја ТУКА

ФОТО: Мараја Кери повторно се избламира

Позната по лежерното и провокативно облекување пејачката Мараја Кери знае и да претера.

Кери на неодамнешниот кошаркарски натпревар се појави во лежерна комбинација, во блуза со поголемо деколте, од кое „испаѓаа“ градите.

Фотографијата предизвика негативни реакции на социјалните мрежи.

Поранешниот на Северина доби син со 28 години помладата девојка: Детето доби неочекувано име!

Милан Поповиќ и неговата партнерка Бојана (23) вчера станаа родители на момче, а детето ќе носи име како неговиот татко Милан.

Инаку како што Милан изјавил, смета дека Бојана ќе биде одлична мајка.

"Се вика Бојана, се запознавме во Белград пред повеќе од две години. Студира маркетинг, од добро семејство е, многу е згодна, образована, млада, има 23 години, снаодлива и секогаш спремна за шега. Со неа нема караници и несогласувања, дури ниту сега кога е бремена. Мила е, драга и мислам дека ќе биде супер мајка, а тоа ми е важно", рекол во една прилика Поповиќ.

Бизнисменот го има и петгодишниот син Александар од врската со хрватската пејачка Северина Којиќ.

ФОТО: Ова е препорачаната терапија од Ирена Спировска

Македонската Тв водителка Ирена Спировска долги години е во телевизискиот етер. Со куса пауза кога беше дел од маркетингот на една интернационална компанија на производи за широка потрошувачка, Ирена заедно со Лила е една од оние со најдолг водителски стаж кај нас.
 

Особено во последно време, покрај стандардните ТВ ангажмани Ирена ја има насекаде: музичка промоција – водител Ирена Спировска, комерцијална презентација – водител Ирена Спировска, хуманитарна акција – водител Ирена Спировска, фестивал – водител Ирена Спировска, манифестација – водител Ирена Спировска…
 

Загрижените душегрижници почнаа да се прашуваат две работи: како успева женава да постигне и што ли им прави на парите?

Ама, покрај работните обврски и многуте „тезги“, Ирена и приватно ја има на речиси сите поважни манифестации, концерти, културни збиднувања…
 

Колку за пример, на последниов Вино фест 2017 – Спировска со женска екипа таму, Македонска филхармонија со „Pink Floyd“ проект во Градски парк, Спировска во широка „женска коалиција“… Едноставно, водителката е „распослана“ насекаде.
Па, дури  од морето обврски и тезги, најде време и на море да тркне. А таму… И таму водителката повторно „распослана“… на плажа!
 

Под сламен чадор, во син дводелен костим за капење и монденски очила за сонце, Спировска го упива секој зрак од раното летно сонце, за да собере сила и да ги наполни батериите за напорните ангажмани. Така се регенерира телото, а душата?
 

Е за неа водителката има специјално препорачана терапија, која самата ја постираше на својот Фејсбук профил.  Машко пакување за летно освежување! Не и го знаеме изборот, ама без оглед… Што и да си приушти, добро ќе ја…  опушти!
 

Популарно