Се огласи суспендиратанат водителка на Канал5: Цврсто стојам зад сè што кажав

Водителката на утринска емисија на „Канал 5“ телевизија Јелена Спенџарска, која минатата недела беше суспендирана поради недолично однесување кон гледач, по неколку дена се огласи и ја кажа нејзината страна на приказната. 

Признава дека направила грешка и дека нема враќање назад, но, како што напиша на Фејсбук, не може да разбере како може од едно видео на интернет луѓето да сфатат дека таа е најлошата личност на светот. 

„Драги пријатели, после неколку дена отсуство од фејсбук, мислам дека денеска, на најголемиот христијански празник Велигден е вистински ден да се вратам и да ја раскажам својата страна на приказната, која, искрено, ме направи интернет сензација и некако ме фати многу неподготвена за ваквата популарност. Како и во секоја професија,така и во мојата, си станал на лева нога, си имал лош ден, ти прекипало нешто од претходниот ден, некој/нешто те изнервирало - сите си имаме свои жолти минути и нема тука многу што да дискутираме дека сите секогаш сме супер фини и максимално љубезни дали на работа или општо во животот.  

ФОТО: Секси Лила во теретана - за побујно деколте

Лила не пропушта ниту еден тренинг, а резултатите се видливи, со што водителката може да се пофали со својот младешки изглед и тело.

Неретко на нејзините профили на социјалните мрежи може да се види и по некоја фотографија од теретана, а на последната Лила дига тегови со деколтето на мегдан.

ФОТО: Лила клекна пред студио

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска, секогаш се грижи за својата убавина и обожава да го поминува своето слободно време во некои козметички салони каде ги средува ноктите, косата или пак оди на масажа.

Така беше и овојпат. По посета на едно козметичко студио Лила кледна пред неговата врата и си направи фотка. 

ВИДЕО: Балканката со најголем задник!

Наташа е родена во Србија но живее во Шведска, не крие дека е зависник од естетската хирургија, а својот задник во којшто вложила доста пари гордо им го покажува на сите.

24-годишната Наташа Краун е уште една во низата жени коишто решиле токму со помош на естетските операции да го разубават својот физички изглед, но мнгумина денес велат дека таа дошла буквално до границите на вистинската екстремност.

Оваа девојка веќе во своите 20-то започнала да ги посетува естетските клиники, а потоа операциите постојано се ределе во низа, што го докажува и нејзиниот задник чијшто обем изнесува околу 190 сантиметри.

Како би го постигна изгледот кон којшто очигледно тежнее, Наташа воедно внесувала и огромни количества на храна, а целата маснотија подоцна ја преточила во својата позадина.

Нејзиниот утрински ритуал е ист секој ден – штом стане од креветот таа застанува пред огледалото и го надгледува својот задник. ..

- Можеби имам дисформија или некое друго пореметување, но јас не мислам дека мојот задник е толку многу голем. Дефинитивно сакам да е и уште поголем, потенцирала таа додавајќи:

- Го обожувам она чувство што го носи огромниот задник. Кога се движам чувствам дека тој вибрира, и тоа знае да ме возбуди!

Краун и признава дека покрај ова, таа направила естетска корекција со додавање на силикон и во градите и усните, но направила и уште цела низа од други зафати на своето тело.

Популарно