Јелена Спенџарска е жртва на ниски страст?

Суспензијата на водителката Јелана на утринската емисија на Канал5, е сеуште актуелна во јавноста. Токму затоа познатата македонска новинарка, Јордана Ивановска – Јоци, јавно ѝ изрази поддршка на  Спенџарска која поради некоректен однос со гледач во својата емисија е суспендирана од работа.

Имено Јоци на својот Фејсбук профил ја напиша следнава порака упатена до Спенџарска:

Повторно имала СЕКС во „Парови“, но сега со друг партнер

Иако изгледало дека нејзината љубов со Дејан цвета, Далила со својот дечко му работела зад грб и е фатена со Младен.

За време на испитувањето на полиграф, Вулетиќ е на прашање дали Далила сакаше да има нешто со него, одговори: „Да“, и потоа додаде дека Мујкичева е добра „како другарка“.

Но, тогаш во разговорот се вклучи Србољуб кој вели дека ја видел Далила во акција со Младен.

„Видов дека навали на него додека овој малиот Дејан спиеше“, изјави Србољуб, а Далила тоа не го негираше, туку ја изнесе својата верзија, која тотално ги збуни сите.

„Да, Дејан чуваше стража, ние нешто зборувавме“, објасни босанската старлета.

ФОТО: Српската водителка ќе се мажи за политичар

Водителката на српското реално шоу "Парови" ќе стапне на лудиот камен. Јована Јеремиќ за српските медиуми признала дека до крајот на годината ќе се мажи, и тоа со политичар. 

- Ќе се мажам до крајот на годинава, ќе биде тоа голема журка, и нема да откривам повеќе, вели таа за Старс.

Открива дека нејзиниот избраник е политичар, но не сака да го каже неговото име.

ФОТО: Со оваа Македонка Душко ја изневерил Карлеуша?

Манекенката Марија Андоновска, наводно е девојката со која сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ од диско во пет наутро заминал во непознат правец во Истанбул.

На насловните страници во турските медиуми имаше приказна во која сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ, кој игра за ФК Бешикташ, во пет часот наутро од клуб заминува во непознат правец со згодна бринета.

Беа објавени и фотографии, како девојката, која седи на задното седиште од неговиот автомобил си го крие лицето.

Популарно