Јелена Спенџарска е жртва на ниски страст?

Суспензијата на водителката Јелана на утринската емисија на Канал5, е сеуште актуелна во јавноста. Токму затоа познатата македонска новинарка, Јордана Ивановска – Јоци, јавно ѝ изрази поддршка на  Спенџарска која поради некоректен однос со гледач во својата емисија е суспендирана од работа.

Имено Јоци на својот Фејсбук профил ја напиша следнава порака упатена до Спенџарска:

ФОТО: Италијанскиот милионер се пофали со големината на машкостa

Контроверзниот милионер, Џанлука Ваки им создава комплекси на многу мажи во светот со оглед на тоа дека нема ниту еден ден работен стаж, а ужива во луксуз, милиони долари и убави жени.

Славниот италијански милионер овие денови ужива во магијата на Мајами, а на плажата вниманието го привлече со својата долна облека. Поточно со она што го има под неа.

Имено, ако се суди по огромниот број коментари на неговиот инстаграм-профил, никому не му е јасно дали  половиот орган на Џанлука е навистина толку голем или користи некој трик со помош на кој изгледа така.

Погледнете сами:

(ГАЛЕРИЈА) Ѕирнете во луксузниот стан на Џенифер Лопез

Џенифер Лопез го продава својот стан во Њујорк по цена од 26,95 милиони долари. Пентхаусот кој опфаќа два спрата има поглед на Medison Square паркот на Менхетен и изгледа фантастично.

Тој  се состои од четири спални соби, шест бањи, и две простории кои претставуваат посебно одвоени тоалети, кујна на отворено, музичка соба, гардеробер и перална. Сите простории завземаат околу 610 квадрати, а плус сето тоа доаѓаат и четири балкони кои опфаќаат површина од 288 квадрати.

Според некои шпекулации, станот е даден на продажба откако музичката ѕвезда и нејзиното момче Алекс Родригез одлучиле да купат заеднички стан во кој ќе живеат заедно.

Погледнете како изгледа импресивниот стан на пеачката..

ФОТО: 20 години брак за Мики и Светле Црнокрак - еве како изгледаа на свадбата

Мики и Светле Црнокрак деновиве одбележаа две децении од бракот. По тој повод сопружниците преку две интересни фотки кои ги објавија на “Фејсбук” се потсетија на нивните почетоци, односно на свадбата која се случила на 11 октомври во далечната 1997 година. Плод на нивната љубов се двете ќерки Моника и Нина, а Светле неодамна во едно интервју истакна дека уште кога првпат го здогледала Мики знаела дека ќе се омажи за него.

Популарно