(ВИДЕО) ОПАСНО ДОБАР СЕКСИ- КЛИП: Ја снимаше својата девојка скроз гола, не сте виделе ваква божествена убавина

Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека.

Александар Тикхомиров од Русија на својот јутјуб- канал објави видео кое предизвика бура на социјалните мрежи.

Тој направил клип со инсерти од својата преубава девојка.

Но тоа не е сè, тој ја снимал во опасно секси кадри. Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека...

Нема да ви се верува како добро излегло видеото, уживајте:

(ФОТО+ВИДЕО) Ким Кардашијан е минато: Познатата пејачка ги покажа најбујните облини кои сте ги виделе

Австралиската рап пејачка беше во врска со музичарот „A$AP Rocky“ и кошаркарот на Лејкерс, Ник Јанг, а пред две години призна дека ги зголемила градите и оперирала носот.

27 годишната Иги Азалеа неколку пати демантираше дека го оперирала струкот. Иако поголемиот број од фановите не и веруваат, сега има уште повеќе скептични откако пејачката објави фотографија со која од блиску го покажа својот струк и широките колкови.

 

It’s always sunny somewhere 🤫

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

-Некаде е секогаш сончево, напиша Иги, а фановите коментираа дека нејзиното тело не дело на природата.

-Дали сте вие сите слепи? Ова е вештачко и побујно дури и од телото на Ким Кардашијан, напиша лут фан на останатите фанови кои нејзиното тело го нарекоа „совршено“.

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Неодамна на социјалните мрежи таа позираше пред автомобил, а и тогаш истакна некои свои, за некои луѓе пребујни адути.

Инаку, Иги немала лесно детство, а тоа го откри ова лето.

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

-Додека бев мала, купатилото ни беше надвор од куќата, па сред ноќ поради страв од вештерки трчав до собар. Никогаш не смееме да заборавиме од каде доаѓаме, кажа таа.

Иги во 2011 година започна врска со рап пејачот „A$AP Rocky“, а беа заедно една година. Со 32 годишниот кошаркар Ник Јанг се сврши во 2013 година.

Инаку рап пејачката призна дека ги зголемила градите и оперирала носот уште пред две години.

-За тоа долго размислував. Го сакам своето тело, но ми сметаше што деколтето ми е мало, кажа таа тогаш.

 

😉 @landroverusa #landroverusa

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

💎❄️🌊

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Doing top secret stuff with @lofficielsingapore

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

🦎🌿✅

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

🏝 #nobuedenroc

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Happy Friday!

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

#MMVAs

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Thank you for my dress @christiancowan 💚#MMVA

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Had so much fun catching up with @bravoandy last night! 🍵

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

(ВИДЕО) Поранешната на Балотели ги полуде мажите: Перверзната Фани и нејзиниот „жежот танц“

Фани Нeгуешa, поранешната вереница на Марио Балотели знае да ужива додека е во врска со фудбалерот на Саутемптон, Марио Леминa.

Доказ дека тоа е така се перверзните фотографии на Инстаграм, каде што Фани му тверка во меѓуножјето на нејзиниот дечко.

 

Summer 2017

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on

 

🏆 glam squad @hausofshee & @hairfromhim

A post shared by BabyGirl (@fanny.neguesha) on

(ФОТО) СЕКСИ МАЈКА: Дојде цела замотана во бунда, кога се соблече сите зјапаа во нејзините гради

Таа e најпознатата џебна Венера на српската естрада и позната по тоа што своите бујни облини сака да ги покаже во секоја прилика. Кога ја соблече бундата, шоуто зпаочна.

На снимањето на една новогодишна програма во Пожаревац, најмногу погледи привлече дефинитивно пејачката Мина Костиќ, која реши со стајлингот потполно да ја засени конкуренцијата.

Дојде замотана во крзнена бунда, а кога ја соблече, температурата во студиото нагло порасна.

Мина облекла провидна маичка, под која се гледаше секси градник, секако истакнувајќи го своето бујно деколте, додека тесната сукња ја покажуваше нејзината прекрасна фигура.

Инаку, Мина е мајка на осумгодишната Анастасија, која ја доби од врската со колегата Игор Костиќ.

Популарно