(ВИДЕО) ОПАСНО ДОБАР СЕКСИ- КЛИП: Ја снимаше својата девојка скроз гола, не сте виделе ваква божествена убавина

Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека.

Александар Тикхомиров од Русија на својот јутјуб- канал објави видео кое предизвика бура на социјалните мрежи.

Тој направил клип со инсерти од својата преубава девојка.

Но тоа не е сè, тој ја снимал во опасно секси кадри. Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека...

Нема да ви се верува како добро излегло видеото, уживајте:

ВИДЕО: Олимписката шампионка потпиолно гола на плажа

Поранешната холандска пливачка, 43 годишната Инге де Бруиј конечно ги израдува повеќето мажи на светот.

Некогашната олимписка шампионка, која во своите витрини има четири злата на ОИ, одлучи да се натпреварува во ријалити шоуто под името „Адам и Ева“.

Ријалити во кое се бара идеален маж, а во кое сите се голи. Да потсетиме, од пливањето се опрости во 2007 година.

Да потсетиме, видеото (гиф) не е за оние помлади од 18 години, а можете да го погледнете ТУКА

УБАВИНАТА Е НАСЛЕДНА - Сандра-Африка објави селфи со нејзината мајка и сестра

Пејачката Сандра Африка, која во последните некоклу недели напорно работи на промоцијата на албумот, е многу активна на социјалните мрежи, но ретко кога објавува фотографии од членовите на своето семејство.

Сепак, сега го направи тоа и на Инстаграм сподели фотка со мајка и и сестра и. Тие три беле на ручек, па Сандра сепак одлучила дека тој момент треба да го сподели на некој од нејзините профили.

„Ручек со мајка ми и сестра ми. Моето се“ - напиша пејачката покрај фотографијата.

 

Rucak sa majkom i sestrom z❤️ Moje sve 😍❤️

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Според фотографиите може да се забележи дека нејзината сестра Анита повеќе личи на мајка и Јасмина, отколку Сандра. Инаку, Анита има и ќерка, која се вика Анастасија.

Извор: Екслкузив

ФОТО: Ана од Босна избрана за „Miss New World 2017“

Ана Баврка од Мостар, во Турција во Анталија беше избрана за Miss New World 2017 година. 

„Драга моја, Босна и Херцеговино, успеавме!“, кратко изјави Ана по освојувањето на оваа титула. Убавата девојка од Мостар, Ана, која ја претставуваше Босна, од самиот почеток беше фаворитка за оваа престижна награда.

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

 

A post shared by Ana Bavrka (@anabavrka) on

Популарно