(ВИДЕО) ОПАСНО ДОБАР СЕКСИ- КЛИП: Ја снимаше својата девојка скроз гола, не сте виделе ваква божествена убавина

Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека.

Александар Тикхомиров од Русија на својот јутјуб- канал објави видео кое предизвика бура на социјалните мрежи.

Тој направил клип со инсерти од својата преубава девојка.

Но тоа не е сè, тој ја снимал во опасно секси кадри. Таа е премногу згодна и убава па не му било тешко да фати преубави сцени во автомобилот, на плажата, од нејзините мазни нозе, раскошно деколте, после туш скроз гола, во креветот исто така без облека...

Нема да ви се верува како добро излегло видеото, уживајте:

ФОТО: Тетовирана и жешка - Милица ги полуде мажите во Херцег Нови

Згодното и навежбано тело, збогатено со некоја тетоважа, во бикини на Херцег Нови, го забележаа сите, а го проселдија многу балкански медиуми.

Црногорската кошаркака Милица Милошев, покажа дека тренинзите одлично се одразиле на нејзиното тело.

(ВИДЕО) Сопругата на Икарди не престанува да се соблекува:Се снимаше по танга во спалната соба, додека фудбалерот не беше дома

Кога се работи за сопругата на капитенот на Интер Мауро Икарди, веќе фановите навикнаа се почесто да бидат почестени со некоја провокативна фотографија или видео.

Овој пат Ванда Икарди на својот Инстаграм профил објави видео на кое што во преден план е нејзиниот голем задник во танга.

Таа честопати ги полни насловните страници на италијанските таблоиди, а често освен со својот задник привлекува внимание и со своите големи гради.

Ванда Икарди е поранешна сопруга на некогашниот добар пријател на Икарди, фудбалерот Макси Лопез, а двајцата неодамна одбија и да се ракуваат во еден заеднички меѓусебен фудбалски меч.

ВИДЕО: Емили Рајтаковски во акција со друга девојка

Емили Рајтаковски ги израдува своите фанови, посебно машкиот дел со провокативни фотографии и снимка на Инстаграм. Емили моментално се одмора во Италија со својата пријателка.

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Популарно