(ФОТОГАЛЕРИЈА/ВИДЕО 18+) Среде дискотека: Бугарската фолк ѕвезда Азис ја раскопча, па страсно ја зграпчи за силиконските гради голата старлета Гентиана Халити!

Изведувачот и старлетата беа фатени како разменуваат страсни бакнежи уста во уста,  по неговиот настап во една позната бугарска дискотека, пишуваа бугарските медиуми.  Двајцата имале вистинско рандеву зад кулисите. Очевидците раскажуваат дека додека кралот на фолкот се пресоблекувал, испотената русокоса влетала кај него во соблекувалната. Следувале прегратки, бакнежи,  раскопчана облека на старлетата, по што вработените од Азис биле истерани надвор, за да не ја срамат голата Гентиана.

Кога еден од луѓето на пејачот се вратил за да им донесе пијалок на ѕвездата и неговата девојка, ги затекнал голи до половината. Азис искусно  ги проверувал силиконите на манекенката, додека Гентиана  му ги откопчувала фармерките.

Крајот на сторијата сепак не завршил со замаглени прозорци или в кревет. Ексхибиционистички настроената двојка решила да се снима пред камерите полугола и без многу-многу да му ја мислат, се кликнале за топлес-спомен.

Ова не е прв пат Гентиана Халити и Азис „да се стискаат“ на јавно место, но овој пат на пејачот буквално му паднале панталоните од силиконите на сексапилната русокоса. „Двајцата дури одлучија да ја овековечат средбата со страсен бакнеж пред камерите“ – раскажува еден од вработените на Азис.

 

@azis_online 😻😍😘 my love ❤💋😻

A post shared by 🌶Гентиана Халити🌶 (@genti_the_one) on

ФОТО: Пелистерка соблече 12 згодни македонски спортистки за новиот календар

Уште еден секси календар на „Пелистерка“. За новата 2018 година „соблекоа“ 12 македонски спортистки, сите најуспешни во своите дисциплини. Наташа Андонова, Едина Муса, Дрита Ислами....и уште девет првенки во своите спортови ги покажаа идеалните, неодоливи спортски тела од кои машката публика ќе трепери 12 месеци.

На овие фотографии ја гледате конечната верзија на месецот чиј заштитен лик ќе биде Наташа Андонова, како и кошаркарката Едина Муса и џудистката Берна Шерифовска. Целосниот календар, со 12-те фотографии ќе биде соопштен утре, на прес-конференција во хотел „Мериот“ во 11 часот.

Извор: sport1.mk

ФОТО: Станија тазе издепилирана ја покажа мазната...

Станија Добројевиќ одлучи на сите да им даде до знаење дека се вратила од САД во Србија, па затоа уште на првото новогодишно снимање се појавила без долна облека!

Во речиси ист фустан како и претходната година (кога исто така, сите со причина ја гледаа од половината надолу), Станија повторно покажа повеќе отколку што треба.

Всушност, многу повеќе и од тоа, па острото око на папараците успеа да ја улови во поза, во која речиси старлетата покажа се!

(ФОТО+ВИДЕО) Ким Кардашијан е минато: Познатата пејачка ги покажа најбујните облини кои сте ги виделе

Австралиската рап пејачка беше во врска со музичарот „A$AP Rocky“ и кошаркарот на Лејкерс, Ник Јанг, а пред две години призна дека ги зголемила градите и оперирала носот.

27 годишната Иги Азалеа неколку пати демантираше дека го оперирала струкот. Иако поголемиот број од фановите не и веруваат, сега има уште повеќе скептични откако пејачката објави фотографија со која од блиску го покажа својот струк и широките колкови.

 

It’s always sunny somewhere 🤫

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

-Некаде е секогаш сончево, напиша Иги, а фановите коментираа дека нејзиното тело не дело на природата.

-Дали сте вие сите слепи? Ова е вештачко и побујно дури и од телото на Ким Кардашијан, напиша лут фан на останатите фанови кои нејзиното тело го нарекоа „совршено“.

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Неодамна на социјалните мрежи таа позираше пред автомобил, а и тогаш истакна некои свои, за некои луѓе пребујни адути.

Инаку, Иги немала лесно детство, а тоа го откри ова лето.

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

-Додека бев мала, купатилото ни беше надвор од куќата, па сред ноќ поради страв од вештерки трчав до собар. Никогаш не смееме да заборавиме од каде доаѓаме, кажа таа.

Иги во 2011 година започна врска со рап пејачот „A$AP Rocky“, а беа заедно една година. Со 32 годишниот кошаркар Ник Јанг се сврши во 2013 година.

Инаку рап пејачката призна дека ги зголемила градите и оперирала носот уште пред две години.

-За тоа долго размислував. Го сакам своето тело, но ми сметаше што деколтето ми е мало, кажа таа тогаш.

 

😉 @landroverusa #landroverusa

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

💎❄️🌊

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Doing top secret stuff with @lofficielsingapore

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

🦎🌿✅

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

🏝 #nobuedenroc

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Happy Friday!

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

#MMVAs

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Thank you for my dress @christiancowan 💚#MMVA

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

 

Had so much fun catching up with @bravoandy last night! 🍵

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Популарно