(ФОТОГАЛЕРИЈА/ВИДЕО 18+) Среде дискотека: Бугарската фолк ѕвезда Азис ја раскопча, па страсно ја зграпчи за силиконските гради голата старлета Гентиана Халити!

Изведувачот и старлетата беа фатени како разменуваат страсни бакнежи уста во уста,  по неговиот настап во една позната бугарска дискотека, пишуваа бугарските медиуми.  Двајцата имале вистинско рандеву зад кулисите. Очевидците раскажуваат дека додека кралот на фолкот се пресоблекувал, испотената русокоса влетала кај него во соблекувалната. Следувале прегратки, бакнежи,  раскопчана облека на старлетата, по што вработените од Азис биле истерани надвор, за да не ја срамат голата Гентиана.

Кога еден од луѓето на пејачот се вратил за да им донесе пијалок на ѕвездата и неговата девојка, ги затекнал голи до половината. Азис искусно  ги проверувал силиконите на манекенката, додека Гентиана  му ги откопчувала фармерките.

Крајот на сторијата сепак не завршил со замаглени прозорци или в кревет. Ексхибиционистички настроената двојка решила да се снима пред камерите полугола и без многу-многу да му ја мислат, се кликнале за топлес-спомен.

Ова не е прв пат Гентиана Халити и Азис „да се стискаат“ на јавно место, но овој пат на пејачот буквално му паднале панталоните од силиконите на сексапилната русокоса. „Двајцата дури одлучија да ја овековечат средбата со страсен бакнеж пред камерите“ – раскажува еден од вработените на Азис.

 

@azis_online 😻😍😘 my love ❤💋😻

A post shared by 🌶Гентиана Халити🌶 (@genti_the_one) on

(ФОТО+ВИДЕО) Таа на се срами да го покаже своето тело: Мажите уживаат кога ја гледаат

Американската фитнес инструкторка Лидзи Пелас продолжува да ги магепсува мажите со своите гради, моментално секси блондинката на Инстаграм ја следат скоро седум милиони луге.

Фановите на секси Американката велат дека нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се може да се каже безобразни.

Таа полека станува нов секси синоним за мажите.

 

Laundry night vibesssss 😴 lashes: @mavlashextensions

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

In honor of #nationalwatermelonday haha 🍉🍉👀 #organic

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Lindsey Peffercorn

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

*insert eclipse goggles here*

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

When you see your crush and try to act natural 👸🏼

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

💎

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Sorry not sorry 📸 @stephengarnett

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Nature af.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Here's a pic of a lake.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I see you

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I've taken up silent films in my spare time. Enjoy 👙

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

ФОТО: Пожешка од било кога - Викторија Лоба само по долна облека

Убавата и сексипилна поп пејчка, Викторија Лоба, е моделот кој пред нас ја донесе новата колекција на долна облека на Сара Фешн.

Сензуално и комфорно, заводливо и возбудливо, со овие зборови се опишува новата колекција на Сара Фешн за долна облека и пижами за престојната есен/зима, 2017-2018 година.

(ВИДЕО) Скока Марјана СКОКААТ И НЕЈЗИНИТЕ ОГРОМНИ ГРАДИ!(ВИДЕО)

Водителката Марјана Станојкоска се уште споделува фотки од летен одмор.

Овој пат направи да им испаднат очите на фановите, кога објави забавено видео од скок.

Скока Марјана, скокаат и нејзините огромни гради!

Популарно