ФОТО: Погледнете колку жешка девојка си фати Рио Фердинант

Раскошната нова девојка на Рио Фердинант, Кејт Рајт на својот профил на Инстаграм објави фотографија која многумина ги остави без здив

Таа се фотографирала на одмор во Дубаи, каде што наводно е со своето момче, фудбалерот Рио Фердинанд.

Погледнете ја девојката за која многумина му завидуваат на Фердинанд:

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

 

A post shared by Kate Wright (@xkatiewright) on

ЖЕШКО ФОТО: Милена ги истакна стомачните мускули и градите

Фотомоделот и пејачка Милена Митиќ позираше во секси долна облека со уште една девојка. Заводливиот поглед и бујните облини предизвикаа лавина од реакции кај мажите.

Милена нагласи дека девојките ја имаат моќта.

ФОТО: Оваа водителка има задник за медал

Згодната водителка на временска прогноза Џенет Гарсија од Мексико го искористи убавото време кое го најави и со момчето замина на одмор.

Атрактивната Џенет преку фотографии на социјалните мрежи ги информираше бројните фанови за нејзината нова дестинација, а тие дефинитивно имаа што да видат.

На фотографиите јасно се истакнати сите нејзини атрибути, но сепак во прв план е прекрасниот задник на Џенет во танга.

ФОТО: Македонската фолкерка во танга на базен

Напорните тренинзи во теретаната се исплатат, посебно летно време. Македонската фолкерка Џесика Палашоска го полуде мажите со најновите фотографии на социјалните мрежи.

Во летниот период познатите ги преплавуват социјалните мрежи со разголени фотографии, но Џесика направи нешто поинакво.

Џесика која моментално го користи својот годишен одмор, се разладува на базен и тоа во бела танга. Џесика нема проблем да позира и со задоволство го покажува задникот.

Популарно