ВИСТИНСКА СЕКС БОМБА - Иако се породи пред 2 месеци, Ирина Шајк изгледа навистина неверојатно

Изненадувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето.

Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена. Таа е првото дете на Ирина и згодниот Бредли Купер.

Изнандувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето. Таа се врати во форма премногу брзо. Како им успева оваа магија на славните жени?

Рамен стомак, совршени облини, како да не родила дете. Погледнете каква фотографија објави на Инстаграм:

 

Pre-sunset 🌅😍 #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Извор: Телеграф

(ВИДЕО) Стриптиз доцна во ноќта: Додека сите спиеја, Маца Дискреција го правеше ова...

Среде ноќ, додека сите останати спиеја Маца Дискреција пред камерите играше стриптиз во реалното шоу „Задруга“.

Со оглед на тоа дека Маца е се', ама само не срамежлива, таа полека се облекувала, па тоа било прилика сите да ги видат нејзините огромни гради.

ФОТО: Вака изгледаат оргиите во вилата на „Кралот на Инстаграм“

„Кралот на Инстаграм“, Дан Билзериан  се прослави со објавување на фотографии на социјалните мрежи од својот бурен начин на живот.

Тој објави фотографија на која лежи покрај еден куп голи жени од кои едвај се гледа.

Билзериан себеси се нарекува Плејбој на Инстаграм, а досега има собрано 15, 7 милиони следбеници.

(ФОТО+ВИДЕО) Таа на се срами да го покаже своето тело: Мажите уживаат кога ја гледаат

Американската фитнес инструкторка Лидзи Пелас продолжува да ги магепсува мажите со своите гради, моментално секси блондинката на Инстаграм ја следат скоро седум милиони луге.

Фановите на секси Американката велат дека нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се може да се каже безобразни.

Таа полека станува нов секси синоним за мажите.

 

Laundry night vibesssss 😴 lashes: @mavlashextensions

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

In honor of #nationalwatermelonday haha 🍉🍉👀 #organic

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Lindsey Peffercorn

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

*insert eclipse goggles here*

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

When you see your crush and try to act natural 👸🏼

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

💎

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Sorry not sorry 📸 @stephengarnett

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Nature af.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Here's a pic of a lake.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I see you

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I've taken up silent films in my spare time. Enjoy 👙

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

Популарно