ВИСТИНСКА СЕКС БОМБА - Иако се породи пред 2 месеци, Ирина Шајк изгледа навистина неверојатно

Изненадувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето.

Една од најубавите манекенки на светот Ирина Шајк пред месец дена се породи и на свет ја донесе малата Леа де Сена. Таа е првото дете на Ирина и згодниот Бредли Купер.

Изнандувачки е како тоа славниот топ-модел изгледа толку добро кратко по породувањето. Таа се врати во форма премногу брзо. Како им успева оваа магија на славните жени?

Рамен стомак, совршени облини, како да не родила дете. Погледнете каква фотографија објави на Инстаграм:

 

Pre-sunset 🌅😍 #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Извор: Телеграф

ФОТО: Оваа водителка има задник за медал

Згодната водителка на временска прогноза Џенет Гарсија од Мексико го искористи убавото време кое го најави и со момчето замина на одмор.

Атрактивната Џенет преку фотографии на социјалните мрежи ги информираше бројните фанови за нејзината нова дестинација, а тие дефинитивно имаа што да видат.

На фотографиите јасно се истакнати сите нејзини атрибути, но сепак во прв план е прекрасниот задник на Џенет во танга.

ФОТО: Македонската фолкерка во танга на базен

Напорните тренинзи во теретаната се исплатат, посебно летно време. Македонската фолкерка Џесика Палашоска го полуде мажите со најновите фотографии на социјалните мрежи.

Во летниот период познатите ги преплавуват социјалните мрежи со разголени фотографии, но Џесика направи нешто поинакво.

Џесика која моментално го користи својот годишен одмор, се разладува на базен и тоа во бела танга. Џесика нема проблем да позира и со задоволство го покажува задникот.

Популарно