Детали за необјавениот дел од порното на Ким Кардашијан - што друго правеле?

Кевин Блат е некрунисаниот крал на порнофилмовите на познатите. Има заработено милиони долари со продажба на порноснимките на Парис Хилтон, Колин Фарел и уште многу други.

Блат откри и како е снимен познатиот порнофилм на Ким Кардашијан и првпат објасни што има на делот кој никогаш не го виде јавноста.

Блат со своите изјави по сѐ изгледа на многумина им ги сруши илузиите бидејќи вели дека во 90% од случаите – порно-филмовите што се појавиле на интернет биле продадени од самите „актери“.

Бидејќи се претставува како единствен светски брокер на порнофилмови од познати личности, тој е одлично упатен во овој пазар. Неговиот прв успех бил во 2005 година кога по некоја случајност дошол до порноснимката на Парис Хилтон.

Многу поголемо внимание предизвика експлицитната снимка на Ким Кардашијан во 2007 година, која на Блат му ја понудил раперот Реј Џеј со кого Ким има секс во хотелската соба.

Блат тврди дека Реј Џеј му рекол дека зад сето тоа стои Ким, која по секоја цена сакала да се прослави и имала само една желба – да биде поголема ѕвезда од Парис Хилтон. Сепак, Кевин Блат тука не заработил многу бидејќи Џеј го прекршил усмениот договор кој го имале и видеото го продал на моќната продукција „Вивид“.

Инаку најпикантниот дел од оваа порноснимка, која не е никогаш јавно прикажана, е тоа што Ким и Реј имаат „Golden shower“. Кој не е сигурен што значи ова нека провери на Гугл.

Што рече синот на Лепа Брена за траумата од детството

Во сега релативно далечната 2000 година синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ е киднапиран. Тој настан секако го одбележи неговото растење, а денеска по 17 години се присети на тој момент и прв пат рече што го потсетува на тоа.

-Се што се случува треба да се гледа од позитивната страна. Се што сфатив јас е дека треба да уживаме секој ден зошто никогаш не знаете што може да ви се случи, нагласи Стефан.

Сепак, тој не сака да посветува посебно значење и да го свртува вниманието на јавноста на тој момент од своето минато.

-Не сакам да зборувам за тоа, не затоа што имам трауми – одамна тоа го надминав и не доаѓам во емисии за да ме жалат луѓето „леле, види го кутар што му се случи“, низ шега вели младиот Живојновиќ кој гостуваше во емисијата „летни 150 минути“.

(ФОТО) Има милиони, а не сака да плати лежалка и јаде храна донесена од дома: Пејачката се посрамоти со свиснатиот стомак во бикини

Триесет и две годишната пејачка Кети Пери за кратко го остави микрофонот и го замени со пилешки копани приготвени дома.

Ѕвездата која е на одмор во Италија за време на викендот е забележана како оди на дива плажа и лежи на песок без да плати лежалка и чадор.

Светските медиуми веднаш ја искритикуваа пејачката која има милиони дека не сакала да потроши ниту денар за лежалка, чадор или пак храна на плажа.

(ФОТО) Страсни бакнежи и голотија: Никол Шерцингер и Григор Димитров на плажа

Никол Шерцингер на прекрасен начин потврди дека сè уште е во љубов со тенисерот Григор Димитров, и покрај шпекулациите за наводно пропаѓање на нивната врска. 39-годишната пејачка ја покажа фигурата во бело бикини, додека 26-годишниот спортист изгледаше фантастично во црн шорц.

Популарно