(ВИДЕО) Миа Костова: Што е подобро секс со маж или жена?

Контроверзната Миа Костова која без влакна на јазикот зборуваше за периодот кога беше во љубовна врска со девојка, за разголувањето за „Плејбој“ и уште многу други детали од нејзиниот живот.

Гостин во студио беше и доктор Слободан Лазаревски од приватната болница „Систина“ и човекот кој го создаде првото дете од епрувета во Македонија.

Ако ја пропуштивте епизодата на Телма, истата е веќе објавена на Јутјуб. Погледнете:

Што рече синот на Лепа Брена за траумата од детството

Во сега релативно далечната 2000 година синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ е киднапиран. Тој настан секако го одбележи неговото растење, а денеска по 17 години се присети на тој момент и прв пат рече што го потсетува на тоа.

-Се што се случува треба да се гледа од позитивната страна. Се што сфатив јас е дека треба да уживаме секој ден зошто никогаш не знаете што може да ви се случи, нагласи Стефан.

Сепак, тој не сака да посветува посебно значење и да го свртува вниманието на јавноста на тој момент од своето минато.

-Не сакам да зборувам за тоа, не затоа што имам трауми – одамна тоа го надминав и не доаѓам во емисии за да ме жалат луѓето „леле, види го кутар што му се случи“, низ шега вели младиот Живојновиќ кој гостуваше во емисијата „летни 150 минути“.

(ФОТО) Има милиони, а не сака да плати лежалка и јаде храна донесена од дома: Пејачката се посрамоти со свиснатиот стомак во бикини

Триесет и две годишната пејачка Кети Пери за кратко го остави микрофонот и го замени со пилешки копани приготвени дома.

Ѕвездата која е на одмор во Италија за време на викендот е забележана како оди на дива плажа и лежи на песок без да плати лежалка и чадор.

Светските медиуми веднаш ја искритикуваа пејачката која има милиони дека не сакала да потроши ниту денар за лежалка, чадор или пак храна на плажа.

(ФОТО) Страсни бакнежи и голотија: Никол Шерцингер и Григор Димитров на плажа

Никол Шерцингер на прекрасен начин потврди дека сè уште е во љубов со тенисерот Григор Димитров, и покрај шпекулациите за наводно пропаѓање на нивната врска. 39-годишната пејачка ја покажа фигурата во бело бикини, додека 26-годишниот спортист изгледаше фантастично во црн шорц.

Популарно