ФОТО: Балкански пејачки и водителки чии порно видеа и фотки ги видовме сите

Балкаските пејачки, водителки, ѕвезди и ѕвездички прецизно знаат како да си ја повратат кариерата кога им е во криза. Неколку случајно протечени голи фотки, една-две порно видеоснимки и повторно се на насловните страници.

Во таа разголена балканска мешаница нашите речиси ги нема, освен секако најхрабрата Мелита, чиишто порнофотки ги објави еден српски портал.

Пред десетина години протече интимно видео од Карлеуша и Душко Тошиќ, на кое таа симулираше и орален секс.

Маја Николиќ, која домашната публика ја знае как дел од жирито во Пинкови ѕвезди, во почетокот на 2014 си ги виде голите гради на телевизија, а срамот ѝ го приреди поранешниот свршеник. Човекот тврдеше дека фотките се направени среде кафуле во Белград.

Сепак, најзапознаени сме со голите фотки на Дара Бубамара, која вистински астрада, всушност, остана без сопруг поради срамот. Кон крајот на 2015 во јавноста се појавија нејзини голи фотки кои таа наводно му ги испраќала на љубовникот или љубовниците, зашто српските таблоиди ѝ накалемија цел фудбалски тим. Па иако Бубамара и екс сопругот Милан тврдеа дека никој не може да им згази на љубовта и дека фотките си ги разменувале тие, на крајот сепак се разделија.

И на крајот, сите добро се сеќаваме на Северина и нејзиниот љубовен исечок на јахта.

ФОТО: Лила клекна пред студио

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска, секогаш се грижи за својата убавина и обожава да го поминува своето слободно време во некои козметички салони каде ги средува ноктите, косата или пак оди на масажа.

Така беше и овојпат. По посета на едно козметичко студио Лила кледна пред неговата врата и си направи фотка. 

ВИДЕО: Балканката со најголем задник!

Наташа е родена во Србија но живее во Шведска, не крие дека е зависник од естетската хирургија, а својот задник во којшто вложила доста пари гордо им го покажува на сите.

24-годишната Наташа Краун е уште една во низата жени коишто решиле токму со помош на естетските операции да го разубават својот физички изглед, но мнгумина денес велат дека таа дошла буквално до границите на вистинската екстремност.

Оваа девојка веќе во своите 20-то започнала да ги посетува естетските клиники, а потоа операциите постојано се ределе во низа, што го докажува и нејзиниот задник чијшто обем изнесува околу 190 сантиметри.

Како би го постигна изгледот кон којшто очигледно тежнее, Наташа воедно внесувала и огромни количества на храна, а целата маснотија подоцна ја преточила во својата позадина.

Нејзиниот утрински ритуал е ист секој ден – штом стане од креветот таа застанува пред огледалото и го надгледува својот задник. ..

- Можеби имам дисформија или некое друго пореметување, но јас не мислам дека мојот задник е толку многу голем. Дефинитивно сакам да е и уште поголем, потенцирала таа додавајќи:

- Го обожувам она чувство што го носи огромниот задник. Кога се движам чувствам дека тој вибрира, и тоа знае да ме возбуди!

Краун и признава дека покрај ова, таа направила естетска корекција со додавање на силикон и во градите и усните, но направила и уште цела низа од други зафати на своето тело.

Славната водителка итно оперирана од тумор на дојка

Ана Михајловски напипала израсток меѓу нејзините гради и пазувите поради што итно отишла на лекар каде и е утврдено дека мора веднаш да се отстрани таа маса.

На водителката туморот и е изваден пред 10 дена на Институтот за онкологија и радиологија во Белград, а по операцијата го добила и хистопатолошкиот наод и откриено е дека туморот не е малиген.

-Можам само да кажам дека Клиниката за онкологија има најдобар и најпрекрасен персонал на светот. Неколку доктори таму спасуваат животи со таков жар и насмевка што немам зборови. А за сестрите и да не зборувам, прекрасни се. Иако имаа премногу работа, секогаш се на услуга на пациентите, раскажа Ана Михајловски за „Хит“ кој пренесува дека Ана, кога дознала дека во прашање не е опасен тумор, плачела од среќа.

Популарно