ФОТО: Балкански пејачки и водителки чии порно видеа и фотки ги видовме сите

Балкаските пејачки, водителки, ѕвезди и ѕвездички прецизно знаат како да си ја повратат кариерата кога им е во криза. Неколку случајно протечени голи фотки, една-две порно видеоснимки и повторно се на насловните страници.

Во таа разголена балканска мешаница нашите речиси ги нема, освен секако најхрабрата Мелита, чиишто порнофотки ги објави еден српски портал.

Пред десетина години протече интимно видео од Карлеуша и Душко Тошиќ, на кое таа симулираше и орален секс.

Маја Николиќ, која домашната публика ја знае как дел од жирито во Пинкови ѕвезди, во почетокот на 2014 си ги виде голите гради на телевизија, а срамот ѝ го приреди поранешниот свршеник. Човекот тврдеше дека фотките се направени среде кафуле во Белград.

Сепак, најзапознаени сме со голите фотки на Дара Бубамара, која вистински астрада, всушност, остана без сопруг поради срамот. Кон крајот на 2015 во јавноста се појавија нејзини голи фотки кои таа наводно му ги испраќала на љубовникот или љубовниците, зашто српските таблоиди ѝ накалемија цел фудбалски тим. Па иако Бубамара и екс сопругот Милан тврдеа дека никој не може да им згази на љубовта и дека фотките си ги разменувале тие, на крајот сепак се разделија.

И на крајот, сите добро се сеќаваме на Северина и нејзиниот љубовен исечок на јахта.

ФОТО: Џенифер Лопез - Елегантно, а толку секси

Најверојатно најголемата латино музичка ѕвезда, Џенифер Лопез, која уште малку ќе наполни педесет години, изгледа совршено. Како и многу познати личности, така и Џеј Ло користи социјални мрежи каде објавува свои фотографии.

Овој пат преубавата Џенифер на само една фотографија која ја објави, успеа да собере преку милион и половна „лајкови“.

Фотографијата не е нешто премногу провокативна, но…

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

ФОТО: Бубе Ин ја направи потребната операција

Познатиот стилист Бубе Ин со сопствените сили, средства, а помогнат и од средствата од хуманоста на учесниците во акциите за него како „Мајсторите за мајсторот“, замина на операција и по успешно изведената постапка порача – „Се враќам на големо, со многу новини!!!“

На својот Фејсбук профил, објави фотографија од рентген снимката на рамото на кое е извршен потребниот хируршки зафат и се заблагодари на сите пријатели, а во свој стил, ги спомна и непријателите:

-Почитувани пријатели познаници клиенти и неизоставните непријатели еве конечно неодамна се реализираше мојата операција имплант на рамо. Пред се сакам да се заблагодарам на сите оние кои помогнаа да се направи овој зафати ,и на сите оние безгризници кои само прашуваа што се деси каде отиде помошта, кои мислеа дека сето е само фарса… е па еве уверете се сами …. што се случува со мене после сите лоши нешта што ми се случувааа овој период верувам во Бог и во сам себе дека веќе нештата ке одат во нагорна линија на подобри и посреќни денови, напиша тој.

Тој истакна дека е среќен што бил опкружен со позитивни ликови кои ми ја вратиле самодовербата и сфатил дека имал многу клетници кои му ја цицале крвта.

-Но доста беше, се рехабилитирам и се враќам на пиадесталот кој ми припаѓа. До кој стигнав мачно и со многу труд и мака и нема да дозволам да го земе некој туку така, верувајте, се враќам на големо со многу новини и секако да не зборавам да му се заблагодарам и на мојот тим кој остана лојален и истраен до крај на сите мои зановетања и одговори на моите барања и потреби! Thanks дечки, You are the best, Love you!“, напиша тој.

ФОТО: Убавата водителка пријатно изненадена

Поранешната македонска ТВ водителка Бона Пауновска веќе неголку години заедно со сопругот Филип и синчето живее во Мајами, а водителската кариера ја остави во минатото во Македонија.

Убавата Бона е активна на социјалните мрежи каде редовно објавува семејни фотографии според кои може да се каже дека живее во хармонија со сопругот, синчето и нивното милениче.

Пред неколку месеци се исплашија од ураганот кој помина близу нивниот дом на Мајами, но за среќа и за нив се заврши добро…

Деновиве Бона го прослеви својот роденден, а по тој повод саканиот Филип и приреди романтично патување до Чикаго каде уживаа во бројните убавини и знаменитости на овој магичен америнански град.

Но, она што ќе ве остави без здив е фотографијата направена од „Sky Deck Wills Tower (Sears Tower)“ место од каде панорамски се гледа Чикго, кој е пред нив, но и под нив. Освен тоа, Бона и Филип покажаа и дека годинава го дочекаа првиот снег.

Популарно