Бог се заборавил кога ја дарувал: Ѓулсерен во провокативна фотосесија!

Турската актерка Нургул Јесличај ја запознавме како Јасмин во серијата „Љубов и Казна“, каде беше саканата на богатиот Саваш.

Неколку години подоцна, Нургул ја прифаќа улогата на Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ каде е самохрана и сиромашна мајка чие бебе е заменето во болница.

Како главна протагонистка од сценариото, Ѓулсерен многу набрзо стана вистинска миленичка на гледачите ширум Балканот, Русија, Арабија и Скандинавија.

И во приватноста Нургул или Ѓулсерен е атрактивна дама која ја нарекуваат турската Моника Белучи.

Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии од оваа турска убавица кај која Бог се заборавил кога ја дарувал во ваков физички раскош.

(ФОТО+18) ТОПЛЕС НА ЈАХТА: Сопругата на Бонучи знае како да го прослави трансферот на својот сопруг во Милан

Леонардо Бонучи од денеска и официјално е член на Милан откако „росонерите“ го комплетираа транферот вреден 42 милиони евра за дефанзивецот на Јувентус и на италијанската репрезентација.

Сопругата на Леонардо Бонучи, Мартина Макари очигледно знае како да го прослави трансферот на својот сопруг од Јувентус во Милан.

Италијанските медиуми денеска освен за веста за догорот на Бонучи не престанаа да пишуваат и за атрактивната сопруга на фудбалерот,  која е фотографирана топлес на годишниот одмор заедно со својот сопруг Бонучи.

Освен медиумите, социјалните мрежи и фановите на фудбалерот денеска неуморно делеа позитивни критики за одличната форма на Мартина, погледнете.

(ВИДЕО) Очи полни желба: Љупка Митрова на FASHION TV

Младата струмичанка Љупка Митрова полека, но сигурно вплови во модните води, иако позирањето засега е само нејзино хоби.  Иако е посветена сопруга и предана мајка на две ќерки, таа знае како да ужива во животот и задоволствата што тој ги нуди.

Поривот да се фотографира и да ги покаже своите раскошни атрибути,  Љупка Митрова од социјалните мрежи ја одведе многу подалеку. Така, сексапилната струмичанка од завчера можете да ја гледате и на светски познатиот моден ТВ канал, FASHION TV.

Таа во новата реклама, снимана од ЗОНДЕ ја претставува новата колекција на бикини од познатиот македонски бренд „Дуки Дасо“.

Погледнете го рекламното видео што го изработи Зоран Зонде Стојановски и уживајте.

Хелена Топалковиќ во бикини провоцира со секси видеа од плажа

Хелена Топалковиќ постојано објавува секси фотографии од жешки дестинации.

Сега таа објави видеа во костими за капење од плажата со кои ја разгорува фантазијата.

 

Namestanje za slikanje.. 😹

A post shared by 🔝alovic 🔥ena (@helena_topalovic) on

 

💎

A post shared by 🔝alovic 🔥ena (@helena_topalovic) on

 

#onokadsibolestannamoru

A post shared by 🔝alovic 🔥ena (@helena_topalovic) on

Популарно