Бог се заборавил кога ја дарувал: Ѓулсерен во провокативна фотосесија!

Турската актерка Нургул Јесличај ја запознавме како Јасмин во серијата „Љубов и Казна“, каде беше саканата на богатиот Саваш.

Неколку години подоцна, Нургул ја прифаќа улогата на Ѓулсерен во серијата „Парампарче“ каде е самохрана и сиромашна мајка чие бебе е заменето во болница.

Како главна протагонистка од сценариото, Ѓулсерен многу набрзо стана вистинска миленичка на гледачите ширум Балканот, Русија, Арабија и Скандинавија.

И во приватноста Нургул или Ѓулсерен е атрактивна дама која ја нарекуваат турската Моника Белучи.

Во продолжение погледнете неколку провокативни фотографии од оваа турска убавица кај која Бог се заборавил кога ја дарувал во ваков физички раскош.

ФОТО: Вака изгледаат оргиите во вилата на „Кралот на Инстаграм“

„Кралот на Инстаграм“, Дан Билзериан  се прослави со објавување на фотографии на социјалните мрежи од својот бурен начин на живот.

Тој објави фотографија на која лежи покрај еден куп голи жени од кои едвај се гледа.

Билзериан себеси се нарекува Плејбој на Инстаграм, а досега има собрано 15, 7 милиони следбеници.

(ФОТО+ВИДЕО) Таа на се срами да го покаже своето тело: Мажите уживаат кога ја гледаат

Американската фитнес инструкторка Лидзи Пелас продолжува да ги магепсува мажите со своите гради, моментално секси блондинката на Инстаграм ја следат скоро седум милиони луге.

Фановите на секси Американката велат дека нејзините фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи се може да се каже безобразни.

Таа полека станува нов секси синоним за мажите.

 

Laundry night vibesssss 😴 lashes: @mavlashextensions

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

In honor of #nationalwatermelonday haha 🍉🍉👀 #organic

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Lindsey Peffercorn

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

*insert eclipse goggles here*

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

When you see your crush and try to act natural 👸🏼

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

💎

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Sorry not sorry 📸 @stephengarnett

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Nature af.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

Here's a pic of a lake.

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I see you

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

 

I've taken up silent films in my spare time. Enjoy 👙

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on

ФОТО: Пожешка од било кога - Викторија Лоба само по долна облека

Убавата и сексипилна поп пејчка, Викторија Лоба, е моделот кој пред нас ја донесе новата колекција на долна облека на Сара Фешн.

Сензуално и комфорно, заводливо и возбудливо, со овие зборови се опишува новата колекција на Сара Фешн за долна облека и пижами за престојната есен/зима, 2017-2018 година.

Популарно