(ВИДЕО) ЖЕШКО НА ЈАХТАТА - Двете најубави жени во светот си ги допираа градите

Едни од најубавите жени во светот ги запалија социјалните мрежи откако Емили Ратајковски објави жешко видео од една нивна ноќна забава веднаш по завршувањето на Канскиот фестивал.

За тоа колку се опуштени двете секс бомби среде јахта говори и тоа дека Бела Хадид без никаков срам ја фаќаше Емили Ратајковски за градите додека на манекенката секако тоа и годеше, погледнете.

 

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

(ФОТО+18) БЕЗ ЦЕНЗУРА: Имаше секс на Фарма, пукаа во неа, а сега е целосно ГОЛА!

Поранешната учесничка во Фарма, Анџела Вештица објави две провокативни фотографии на кои е целосно гола и никого не оставија рамнодушен.

Анџела која во текот на учеството во Фарма имаше секс акција со Никола Лакиќ соблече се од себе.

ВИДЕО: Марјана се пофали со новиот часовник, но сите гледаа во нејзините гради

Лото девојката, Марјана Станојковска на својот Инстаграм закачи неколку фотки во син фустан со длабоко деколте.

И како тоа да не беше доволно, Марјана закачивидео на кое се пофали со новиот часовник, но сите гледаа во деколтето:

ФОТО 18+: Станија се тушира - старлетата потполно ГОЛА

Најпознатата српска старлета Станија Добројевиќ секојдневно објавува фотогрфии на социјалните мрежи, а понекогаш дури претерува со провокативните објави со кои ја разбудува машката фантазија.

Станија ги шокира фановите со својата последна фотографија која ја објави на Инстаграм. Додека се туширала, поизнатата старлета се фотографираше и ја објави оваа фотографија на Инстаграм во апликацијата Стори.

Популарно