(ВИДЕО) ЖЕШКО НА ЈАХТАТА - Двете најубави жени во светот си ги допираа градите

Едни од најубавите жени во светот ги запалија социјалните мрежи откако Емили Ратајковски објави жешко видео од една нивна ноќна забава веднаш по завршувањето на Канскиот фестивал.

За тоа колку се опуштени двете секс бомби среде јахта говори и тоа дека Бела Хадид без никаков срам ја фаќаше Емили Ратајковски за градите додека на манекенката секако тоа и годеше, погледнете.

 

She loves me @bellahadid @haileybaldwin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

(ФОТО) Адријана Лима е вистински оган во новата црно-бела фотосесија за Харперс

Адријана Лима моментално е сингл откако се раздели од нејзиниот сопруг таа е во потрага по нов партнер. Но по овие фотографии веруваме дека тоа нема да трае долго. Адријана едноставно не престанува да изгледа неодоливо жешко. 

"En Fuego" значи пожар... а исто така може да значи и "секси" - а на нас ни одговараат и двете негови значења за описот на оваа фотосесија.

Адријана Лима би можела да стопи мраз и во зима со својата жешка сексипилност. Убавата и смела бразилка ги покажа своите облини од светска класа за шпанскиот Harper's Bazaar.

(ВИДЕО) Нема конкуренција: Oд задникот на Љупка Митрова ќе ви се сврти во умот

Полека но сигурно младата срумичнка си гради своја кариера во Македонија. Па нејзините ангажмани исе повеќе се зголемуваат, а таа станува се повеќе пристуна во меидумите и се повеќе атрактивна и ангажирана.

Младата девојка периоов беше активна со рекалмата и фотсесии со кои рекламираше костим за капење на Дук и Дасо, а Љупка како и секогаш изгледа феноменално. Во бикини го покажа својот згоден задник, но и профсионално си ја заврши работата.

 

Fashion video by @zonde.photo 🎬💥 @dukidaso 💥 MUA @dragangocev 💋

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Популарно