НОВИ ПЕРВЕРЗИИ во Парови: Таа него орално, тој неа рачно

Во прекрасната вила во која се сместени учесниците од реалното шоу „Парови“, како и секоја среда и овој пат се одржа луда забава, а тоа беше повод учесниците во најоткаченото шоу да се релаксираат со музика, танцување и алкохол, но се разбира и за да ги ослободат своите сексуални страсти.

По завршувањето на музичките настапи, учесниците по навика ја преселија забавата на базенот, а таму доминираа Анамарија Џамбасов и Тихомир Филиповиќ.

Тие најпрво симулираа орален секс, така што Анамарија со лицето се приближи до меѓуножјето на Тихомир, а перверзиите продолжија и откако таа се исправи и застана до него.

Тихомир го дофати нејзиното меѓуножје, а тоа очигледно воопшто не и пречеше на Анамарија.Напротив, таа уште пожестоко продолжи со валканиот танц, кој никого во вилата, а ни пред малите екрани не остави рамнодушен.

(ФОТО) Адријана Лима е вистински оган во новата црно-бела фотосесија за Харперс

Адријана Лима моментално е сингл откако се раздели од нејзиниот сопруг таа е во потрага по нов партнер. Но по овие фотографии веруваме дека тоа нема да трае долго. Адријана едноставно не престанува да изгледа неодоливо жешко. 

"En Fuego" значи пожар... а исто така може да значи и "секси" - а на нас ни одговараат и двете негови значења за описот на оваа фотосесија.

Адријана Лима би можела да стопи мраз и во зима со својата жешка сексипилност. Убавата и смела бразилка ги покажа своите облини од светска класа за шпанскиот Harper's Bazaar.

(ВИДЕО) Нема конкуренција: Oд задникот на Љупка Митрова ќе ви се сврти во умот

Полека но сигурно младата срумичнка си гради своја кариера во Македонија. Па нејзините ангажмани исе повеќе се зголемуваат, а таа станува се повеќе пристуна во меидумите и се повеќе атрактивна и ангажирана.

Младата девојка периоов беше активна со рекалмата и фотсесии со кои рекламираше костим за капење на Дук и Дасо, а Љупка како и секогаш изгледа феноменално. Во бикини го покажа својот згоден задник, но и профсионално си ја заврши работата.

 

Fashion video by @zonde.photo 🎬💥 @dukidaso 💥 MUA @dragangocev 💋

A post shared by Ljupka Mitrova (@ljupka_mitrova) on

Популарно