ЖЕШКО ФОТО: Со кого се прошета Мелита во центарот на Скопје

Мелита Ракичевиќ си најде идеално друштво за прошетка низ Скопје. И двете уживаат во убави парчиња гардероба и обожаваат да се фотографираат. Токму така и дознавме дека се дружеле. И Мели и Накова објавија фотки на социјалните мрежи.

ФОТО: Потполно гола го покажа своето тело

Иако моментално одмара од тенисоа Американската тенисерка Серена Вилијамс не дозволува да ја „нема“.

Својата актуелност ја задржа со тоа што се фотографираше гола за насловната страница на магазинот „Венити фер“, а со насловната е најавено и нејзино интервју во магазинот. Таа го пкажа своето трудно стомаче, а покрај самостојните фотографии таа е сликана и во прегратка на својот сопруг. Серена Вилијамс која има 35 години се очекува  да се породи во септември.
 

ФОТО: Ријана фатена во акција со новото момче

По фотографиите од аеродором во Барбадос без грам шминка, хаос на интернет настана откако излегоа нови фотографии од Ријана со новото момче. Толку е мистичен што дури пријателка на Ријана изјавила дека тој бил виден порано во друштво на Најоми Кембл, но не го знаат неговото име. Од фотографиите кој може да ги видите јасно се гледа дека пејачкат и те како ужива во неговото друштво.
 

ФОТО: Колку постара, толку поубава. Оваа водителка плени насекаде

Овие денови вистински хит по интернет страните е нашата водителка Ирена Спировска за која важи онаа народната  дека жените се како виното, колку постари, толку поубави. 

Дека не зборуваме на памет, тоа најдобро ќе ви го докаже фотографијата која Спировска ја објави од плажа. 

Облечена во бел и помалку проѕирен фустан, Ирена изгледа и повеќе од секси.
 

Популарно