(ФОТО) СО НЕА ЈА ПРЕБОЛЕ АДРИЈАНА ЛИМА: Погледнете како изгледа девојката на Марко Јариќ

Поранешниот српски кошаркар Марко Јариќ важи за еден од најголемите заводници меѓу спортистите. Тој беше во брак со бразилската манекенка Адријана Лима со која има две ќерки.

Пред две години љубовта меѓу нив заврши и сега Марко има нова девојка. Нормално, повторно е манекенка и се вика Душица Савиќ. Таа изгледа исто така прекрасно како Адријана и се надеваме дека љубовта ќе трае многу подолго.

Погледнете ја убавата Душица:

(ФОТО/ВИДЕО) Кендал го покажала задникот и фановите ја нападнале: "Си го зголемила"

Во последно време во кланот Кардашијан-Џенер најмногу се зборува за Ким, Клои и Кајли, поради гласините за бременост. Манекенката Кендал одлучила да привлече и малку внимание на себе.

21-годишната Кендал Џенер објавила провокативна фотографија на Инстаграм на која позира во тренди црвен "baywatch" костим за капење. Манекенката ја потегнала едната страна од костимот и го покажала задникот, а лицето не го покажала. 

Додека нејзините сестри Клои и Кајли се во центарот на вниманието поради гласините за бременоста, и Ким која признала дека чека принова со помош на сурогат мајка, Кендал останала "на страна". 

Но, на своите профили на социјалните мрежи и натаму објавува провокативни и секси фотографии, кои ги развеселуваат нејзините бројни фанови. 

Сепак, некои од фанвоите се убедени дека Кендал, по примерот на своите сестри, го зголемила задникот. 

"Дали го среди на Фотошоп или го зголеми", ја прашале фановите кои заклучиле дека нејзиното тело е сосема поразлично на Инстаграм отколку во живо. 

Нејзината полусестра Клои исто така ја обвинуваат дека го "преработува" телото пред да објави фотографија на Инстаграм, а неодамна била и фатена во тоа "злосторство". 

Клои до толку ја стеснила својата половина што ги избришала прстите на своето момче Тристан Томпсон. 

ФОТО: Италијанскиот милионер се пофали со големината на машкостa

Контроверзниот милионер, Џанлука Ваки им создава комплекси на многу мажи во светот со оглед на тоа дека нема ниту еден ден работен стаж, а ужива во луксуз, милиони долари и убави жени.

Славниот италијански милионер овие денови ужива во магијата на Мајами, а на плажата вниманието го привлече со својата долна облека. Поточно со она што го има под неа.

Имено, ако се суди по огромниот број коментари на неговиот инстаграм-профил, никому не му е јасно дали  половиот орган на Џанлука е навистина толку голем или користи некој трик со помош на кој изгледа така.

Погледнете сами:

(ГАЛЕРИЈА) Ѕирнете во луксузниот стан на Џенифер Лопез

Џенифер Лопез го продава својот стан во Њујорк по цена од 26,95 милиони долари. Пентхаусот кој опфаќа два спрата има поглед на Medison Square паркот на Менхетен и изгледа фантастично.

Тој  се состои од четири спални соби, шест бањи, и две простории кои претставуваат посебно одвоени тоалети, кујна на отворено, музичка соба, гардеробер и перална. Сите простории завземаат околу 610 квадрати, а плус сето тоа доаѓаат и четири балкони кои опфаќаат површина од 288 квадрати.

Според некои шпекулации, станот е даден на продажба откако музичката ѕвезда и нејзиното момче Алекс Родригез одлучиле да купат заеднички стан во кој ќе живеат заедно.

Погледнете како изгледа импресивниот стан на пеачката..

Популарно