(ФОТО) ЅВЕРКАТА СЕ ВРАТИ: Пејачката застана пред огледалото и направи фотографија од која ќе ви се заврти паметот

Познатата пејачка Селма Бајрами одлучи да се пофали во колку добра форма е. Таа се облече во  бикини и застана пред огледалото.

Босанската 35- годишна пејачка ги покажа облините по кои мажите на Инстаграм полудеа.

Погледнете како изгледа таа денес, многу од новите пејачки можат вода да и носат.

 

#zvjerkaisback

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star) on

Додека мама објавува фотографии од бебето, тато се слика како пуши марихуана: Ана и Раста

Поп-пејачката Ана Николиќ на 3 август на свет ја донесе својата прва ќерка Тара. Пејачката се породи во болницата „Народен фронт“ во Белград, а нејзиниот сопруг Стефан Ѓуриќ Раста објави фотографија непосредно по раѓањето на нивното прво дете.

 

Najsrecniji dan u mom zivotu, na svet je dosla Tara Djuric, ziva i zdrava! <3

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Е сега, неодамна гордата мама ја објави и првата фотка од Тара, поточно од нејзините стапалца.

 

Mamin i tatin svet!💟❤💖Tara!👨‍👩‍👧

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Додека, пак, тато, кој е на турнеа низ регионот, на Instagram Story објави фотка на која пуши марихуана.

Разбирливо, поголемиот број обожаватели на ликот и на делото на неговата популарна сопруга му го забележија ваквиот потег, сметајќи дека еден тазе татко, кој воедно им е идол и на голем број млади, не би требало да се слика во такво издание.

Сепак, една обожавателка на контроверзниот рапер без воздржување му напиша емотивна порака на неговиот профил, на која се’ уште не е познато како изреагирала Ана Николиќ.

„Има ли некоја мајца, но на неа да си ти, Расто… Ти си ми идол, еден и единствен, едноставно совршен, сите песни ти ги знам напамет. Десет пати имам сонувано како сме се запознале, и се надевам дека сонот ќе ми се оствари. Те сакам, совршен мој.“

ФОТО: Јелена Кареуша го просслави роденденот во секси и софистицирано изадние

Мефа ѕвездата Јелена Карлеуша денес полни 39 години, а својот родендден го рпослави со своето семејство, во секси фустан на Живанши и потпетици на Баленсијага во силни бои.
Таа е докад дека годините се само бројка и дека може да живеете како сакате.
 

 

Hello!❤️💜 Waiting in my birthday like... Wearing Givenchy dress and @balenciaga boots

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

Dinner time 👨‍👩‍👧‍👧

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

💋💋💋#mygirls

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

It's my birthday 💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💥💥💥💥💥💥💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

🎉🎉🎂🎂🎂🎁🎁🎁🎊🎊🎊 Fuck, I'm 39 🙈🙈🙈

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Станија со нова провокативна фотка ги возбуди сите

Станија Добројевиќ прво го покажа својот жежок задник, а потоа се сврте и ги споулаве сите додека го растегаше долниот дел од бикинито.

Нејзините фанови навистина имаат во што да уживаат, бидејќи старлетата секојдневно го покажува своето совршено затегнато тело и секси облини, а нејзиниот задник никогаш не минал неприметено.

Станија во моментов се наоѓа во Америка, од каде, по кој знае кој пат, ги почасти обожавателите на Инстаграм со својата секси поза во танга бикини… според мислењето на многумина – брутално и совршено!

Старлетата позираше на песочната плажа, а интересно е што нејзините фанови и порачаа да ја ишиша косата на време, за да не и го покрие задникот.

За сите оние кои сакаат да го видат нејзиното тело, и од предната страна, тука е секси видеото кое повеќе откри, отколку што покри…

Популарно