ФОТО: Анастасија Петреска за врската со пејачот на Биоритам

Ќерката на Наум Петрески, атрактивната македонска пејачка, Анастасија, долго време беше мистериозна во поглед на љубовниот живот, но очигледно дека сегашната врска со пејачот на групата „Биоритам“ е толку силна што не чувствува потреба да ја сокрива, туку на сите да им каже колку е предадена на чувствата.

Имено, како колеги вљубените гулапчиња и тоа како се разбираат еден со друг, а дека одлично функционираат како естраден пар потврдува и коментарот на Анастасија која во описот за една нова заедничка фотографија напиша дека се Зорица и Кемиш.

(ВИДЕО) Кога ќе видите што прави Саша Ковачевиќ во теретана, ќе ви стане јасно зошто изгледа вака!

Пејачот Саша Ковачевиќ се вбројува меѓу најзгодните јавни личности на естрадата во Србија. Неговите разголени фотографии секогаш мамат воздишки кај многу девојки, а привлекуваат внимание и кај мажите кои своите спортски активности и резултати ги споредуваат со Ковачевиќ.

Многумина се прашуваат во што е тајната на неговата топ форма, а работата е многу јасна. Саша до сега неколку пати истакнал дека внимателно ги избира намирниците кои се наоѓаат на неговото мени, но и дека голем дел од своето време го поминува во теретана.

За сите оние кои се прашуваат што прави Саша Ковачевиќ во теретана, тој реши да објави видео после кое се станува јасно.

 

💪😊 #fitness #training #abs #trainhard #gym #dicesno #kazesne #sasakovacevic #sk #sashakovacevic #proteinisi

Un post condiviso da Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) in data:

ФОТО: Тамара Тодевска се пофали колку луксузно живее

Пејачката Тамара Тодевска после работното лето, реши малку да се опушти и да замине на заслужен одмор како и да ги наполни батериите за следните настапи.

Оваа година ужива на егзотичниот Миконос, се релаксира на луксузна јахта и чита списание. Колку и годи одморот се гледа од фотографијата и нејзината широка насмевка.
Таа сподели и една фотографија од убавините на овој остров.
 

(ФОТО18+) Гоца проговори за сексуалните фантазии: Раша ги обожава моите гради

Имам 43 години, доев дете и тие сосема убаво ми стојат, дури се и многу поубави од на повеќето жени кои имаат силикони, вели Тржан.

Гоца Тржан му ветила на својот сопруг Радомир Раша Новаковиќ дека нема да оди под нож и да вградува силикони зошто тој сака природни и расни жени, токму како неа.

Пејачката изјави дека е задоволна од своите гради и смета дека не треба да ништо да менува кај нив.

-Мојот маж сака природни жени. Нему му се убави жени со природни гради. Моите ги обожава, го палат! Јас немам проблем со моите гради. Имам 43 години, доев дете и сосема убаво ми стојат, дури и поубаво од повеќето жени кои имаат силикони. Жените не знаат дека тоа не е трајно решение и силиконот мора да се менува по одреден број на години. Вака ми е супер, вели Тржан и додава дека силикони ќе стави дури откако ќе роди дете, ако за тоа има потреба.

-Ако после втората бременост има потреба, тогаш ќе ги поткренам. Тоа е се, рече пејачката.

Таа истакнува дека живее во слободен и опуштен брак со Раша и дека нема потреба да се следат еден со друг.

-Не се правдаме никогаш еден со друг. Имаме договор да се јавуваме кога  ќе стигнеме некаде, едноставно да се знае дека се е во ред. А тоа да го проверувам и следа, и да видам со кого и каде е , тоа не ме интересира. Нема да го прекинувам човекот во ништо и да му ја распувам комбинацијата, и тој на мене. Не сме љубоморни зошто немаме тајни. Мисламм да почувствуам некој вид на проблем, веројатно не би ми било сеедно, а и тоа се решава. Жените многу повеќе грешат кога таквите работи ги решаваат со посесивност и упорно се обидува да задржи некој кој не ги сака. Не ми пречи кога Раша коментира добри риби, вели Гоца за Курир Старс.

Популарно