ФОТО: Вереницата на Меси ги покажа бујните гради и танга

Вереницата на Меси ретко ја гледаме во провикативно издание, а сега од Ибица ни доаѓаат фотографии  на Антонела Рокузо во костим за капење каде нејзините бујни гради се во преден план.

Парот е на одмор заедно со семејството на добриот клубски колега на Меси, Суарез, а медиумите Ибица ја сметаат како најатрактивна дестинација за летување на фудбалерите, бидејќи претходно таму уживаа Роналдо, Мората и Фабрегас.

На свадбата на Меси и Антонела поканети се многу фудбалски и спортски ѕврзди.

(ВИДЕО) Сара предизвика земјотрес на Балканот

Сара Сејферт (18) подигна голема прашина за време на учеството во шоу програмата Суперталент...

Таа е неодолива, односно нејзиниот тверк е неодолив, која дефинитивно знае како да го мрда задникот...

Сега за ова девојче зборува цел Балкан од Вуковар. Таа на сцената покажа завидни способности во тверкувањето, а нејзиниот провокативен танц ја подели јавноста.<br /><br />Една членка од жири комисијата го нарекува овој танц „повик за парење“. Некои ја фалат, а други ја критикуваат на социјалните мрежи. Што мислите вие за неа?

ФОТО: Сопругата на Икарди се соблече по победата над Милан

И додека Икарди го „руши“ градскиот ривал и му носи радост на „нероаѕурите“, неговата сопруга Ванда Нара се фотографира полугола во кревет.

Икарди како поклон за хет-трикот доби секси фотка од креветот…

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Популарно