ФОТО: Вереницата на Меси ги покажа бујните гради и танга

Вереницата на Меси ретко ја гледаме во провикативно издание, а сега од Ибица ни доаѓаат фотографии  на Антонела Рокузо во костим за капење каде нејзините бујни гради се во преден план.

Парот е на одмор заедно со семејството на добриот клубски колега на Меси, Суарез, а медиумите Ибица ја сметаат како најатрактивна дестинација за летување на фудбалерите, бидејќи претходно таму уживаа Роналдо, Мората и Фабрегас.

На свадбата на Меси и Антонела поканети се многу фудбалски и спортски ѕврзди.

Кога Лизи ќе се „заигра“ – не е важно дали е на мост или во дворот (18+)

Кога ќе заиграат страста, провокативноста и поривот за разголување во неа, Лизи не бира ни место, ни време. За среќа, знае како да го направи тоа со стил. Доказ – фотосите подолу.

(Експлицитно ФОТО 18+) САМО САКАМ ДА БИДАМ ГОЛА: Дуња Илиќ на плажа како од мајка родена

Пејачката Дуња Илиќ и е позната на јавноста по своите песни со експлицитна содржина, но и по провокациите сервирани од приватниот живот.

Деновиве таа се релаксира на море, а оттаму објави фотографија на која е сосема гола.

„Само сакам да бидам гола“, напиша таа во описот на фотографијата.

ФОТО: Тетовирана и жешка - Милица ги полуде мажите во Херцег Нови

Згодното и навежбано тело, збогатено со некоја тетоважа, во бикини на Херцег Нови, го забележаа сите, а го проселдија многу балкански медиуми.

Црногорската кошаркака Милица Милошев, покажа дека тренинзите одлично се одразиле на нејзиното тело.

Популарно