Пејачката откри колку пати неделно има секс со Боба

Иако големата пејачка ѕвезда Лепа Брена  не сака да откива интимни детали од животот,  во едно неодамнешно интервју го стори тоа.

Пејачката искрено одговори колку често има секс со сопругот Боба.

- Тоа го правиме кога ќе начекаме слободен ден. Каков секс, не е тоа на изволте. Кога имаш слободен ден можеш да планираш, а тоа значи еднаш неделно. Кој ќе успее да зграби два пати, тој е среќен, низ насмевка изјави фолкерката.

(ВИДЕО) Бора Чорба од болница: Имам една лоша и една добра вест

Бора Ѓорѓевиќ , фронтменот на Рибља Чорба е во болница . Тој на фановите им се обрати преку социјалните мрежи 

Тој објави дека нема да може да го одржи концертот закажан за утре во Крагујевац. Вели дека е сериозно повреден и е хоспитализиран .

На своите обожаватели им порача дека има една добра и една лоша вест.

Лошата вест е дека го откажува концертот во Крагујевац, бидејќи се повредил и скршил ребра. Добрата вест, вели Бора, е дека кога ќе се опорави ќе го одржи концертот на кој ќе биде подобар од било кога. 

ФОТО: Без градник, со танга во тесни бели панталони - Карлеуша за неколку часа собра 83.000 лајкови

Јелена Карлеуша објави секси фотографии кои беа проследени со илјадници лајкови и коментари.

„Убијте ги со љубезност, успех, одличен стил и голем природен задник“, напиша пејачката на секси селфито кое го објави на својот профил на Инстаграм.

Популарно