ГАЛЕРИЈА: Овие убавици поминале во креветот на Аца Лукас

Зад популарниот српски пејач, Аца Лукас, има неколку бракови, деца и врска со колешка за која никогаш не кажа многу.  

Светлана  е негова прва сопруга и мајка на двете деца.

Наташа е негова втора сопруга и со неа има еден син.

Даниела Враниќ е една од неговите колешки со којабеше во врска, а имаа и заедничка песна.

Соња е неговата трета сопруга и со неа има една ќерка, но неодамна објавија дека ставаат крај на нивниот брак.

Бранислава е новата девојка, која има дете од првиот брак, а љубовта соЛукас во мометот им цвета.

Во галеријата подолу погледнете кои се жените кои го освоијасрцето на Лукас барема на некое време:

ФОТО: Македонската фолкерка ги пушти на слобода своите гради на јахта

Таа е една од најсексапилните фолкерки на македонската естрада. Пејачката Елена Велевска ги запали социјалните мрежи со најновите жешки фотографии на јахта.

Облечена во сребрени кратки пантолони и кратка маичка која едвај ги покрива нејзините бујни гради, Елена позира на јахта, а нејзините обожаватели останаа без здив.

Уште одамна може да се забележи дека Елена е драстично ослабена, па иако е мајка на три деца, Елена е доказ дека кога се сака, се се може.
 

СЕКСИ ВИДЕО: Фустанчето ништо не крие - Карлеуша речиси гола во лифт

Сексипилната српска пејачка, Јелена Карлеуша постојано изненадува со секси фотографии и видеа, па така и овојпат се реши да ги израдува бројните фанови, особено оние од посилниот пол.

Карлеуша се снимаше со ултра кусо фустанче во лифт и предизвика бура од реакции.

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Кој е полот на близначињата на Жељко Јоксимовиќ и Јована?

Јована и Жељко Јоксимовиќ чекаат близначиња, а сега е откриен и полот на децата.

За два месеци Јована на свет ќе донесе две девојчиња, пишуваат српските медиуми.

Инаку, Јована и пејачот веќе го имаат синот Коста, а Јоксимовиќ ја има и ќерката Мина од претходниот брак.

Популарно