ГАЛЕРИЈА: Овие убавици поминале во креветот на Аца Лукас

Зад популарниот српски пејач, Аца Лукас, има неколку бракови, деца и врска со колешка за која никогаш не кажа многу.  

Светлана  е негова прва сопруга и мајка на двете деца.

Наташа е негова втора сопруга и со неа има еден син.

Даниела Враниќ е една од неговите колешки со којабеше во врска, а имаа и заедничка песна.

Соња е неговата трета сопруга и со неа има една ќерка, но неодамна објавија дека ставаат крај на нивниот брак.

Бранислава е новата девојка, која има дете од првиот брак, а љубовта соЛукас во мометот им цвета.

Во галеријата подолу погледнете кои се жените кои го освоијасрцето на Лукас барема на некое време:

ФОТО: Карлеуша се качила на вага и се исплашила!

Јелена Карлеуша откри дека претерала со килограмите и дека што побрзо мора да ја редуцира својата исхрана.

-Се мерев синоќа. Добив нервен слом. Многу се разочарав во себе и одлучив од денес да не јадам ништо, Не пијам енергетски пијалоци, не пијам Кока Кола, не пијам алкохол, а од храна ништо повеќе не јадам, само бадем, призна Карлеушва и додаде дека директорот на Гранд, Саша Поповиќ ја опоминал да ја среди линијата.

-Саша ми рече повеќе да не јадам, рече Јелена.

Ана Бекута се понудила на Карлеуша да и препорача нутриционист, но ќе видиме дали ќе го прифати предлогот.

ФОТО: Каролина запеа и на својата свадба

Македонската поп ѕвезда, Каролина Гочева, запеа и на својата свадба.

Дел од македонската естреда вечерва е гостин на свадбата на Каролина и Михаил и повеќето од гостите почнаа да објавуваат фотографии од веселбата која се одржува на аеродромот Стекновец, во близина на Скопје.

Меѓу гостите се нејзината колешка и другарка Тамара Тодевска со сопругот, Елена Ристеска, потоа Панчо, актерката Весна Петрушевска со ќерката Мина, ди-џејот Зоки Бејбе…

ВИДЕО: На оваа песна Каролина и Михаил го одиграа првиот свадбен танц

Македонскиот евергрин, „За нас почнува живот“ на легендарниот македонски музичар Драган Ѓаконовски-Шпато, а во изведба на Даниела Панчетовиќ е песната на која Каролина Гочева и Михаил Корубин го одиграле првиот свадбен танц.

Популарно