ФОТО: Јелена Спенџарска го истакна задникот во костум за капење на плажа

ТВ водителката Јелена Спенџарска пред неколку дена замина на летен одмор во Црна Гора, а друштво и прави нејзината сестра.

Водителката е една од најактивните на социјалната мрежа Инстаграм, па буквално речиси и да нема момент кој таа не го документира и објавува за следбениците. Па така, откако ги спакува куферите и се до моментот кога се распосла на плажа, Јелена го покажа секој поминат миг, за нели Инстаграм семејството да знае што точно прави …

ФОТО: Лејди Гага ги покажа голите гради - мажите се разочараа

Пејачката Лејди Гага веќе долго време е активна во актерските води и има извонредни улоги во холивудските блокбастери.

Сепак, целиот свет со нетрпение чекаше да го види најновиот документарец на Netfliks “Five Foot Two”, кој беше достапен на оваа стриминг мрежа од вчера.

Документарниот филм го прикажува нејзиниот настап во Superboule во февруари, борбата со хроничната болка, како и најинтимната сцена во нејзиниот живот.

Една таква сцена ги изненади фановите на Гага, во која пејачката е во топлес издание. Реакции секако имаше, но повеќето се негативни. На фановите не им се допаднаа нејзините гради...

Контроверзната ѕвезда  јасно им кажа на сите како се чувствува во нејзиното тело и дека не и е грижа за негативните коментари.

ФОТО: Мајкл Џексон е жив - ова е момчето што го оживеа

Селфи на едно момче последните три дена ги полуде социјалните мрежи. Девојката со ник „Лурдес“ на Твитер објави фотографија која и ја испратило нејзиното момче и веднаш стана славна.

Фотката ја лајкуваа неколку илјади пати и тоа само поради тоа што нејзиното момче неверојатно потсетува на покојниот Мајкл Џексон.

„Мојот дечко е толку сладок. Погледнете го селфито кое ми го испрати“, напиша таа покрај фотографијата.

Веднаш тргнаа и „теориите за завери“. Додека едни тврдат дека момчето неверојатно изгледа на покојниот Крал на попот, другите тврдат дека тоа е навистина тој.

„Мајкл Џексон не е мртов, ова е доказ“, е еден од бројните коментари кои кружат по социјалните мрежи.

ФОТО: Секси Лила во теретана - за побујно деколте

Лила не пропушта ниту еден тренинг, а резултатите се видливи, со што водителката може да се пофали со својот младешки изглед и тело.

Неретко на нејзините профили на социјалните мрежи може да се види и по некоја фотографија од теретана, а на последната Лила дига тегови со деколтето на мегдан.

Популарно