ФОТО: Јелена Спенџарска го истакна задникот во костум за капење на плажа

ТВ водителката Јелена Спенџарска пред неколку дена замина на летен одмор во Црна Гора, а друштво и прави нејзината сестра.

Водителката е една од најактивните на социјалната мрежа Инстаграм, па буквално речиси и да нема момент кој таа не го документира и објавува за следбениците. Па така, откако ги спакува куферите и се до моментот кога се распосла на плажа, Јелена го покажа секој поминат миг, за нели Инстаграм семејството да знае што точно прави …

ФОТО: Цеца ја фати неспремна - Вака реално изгледа Анастасија

Сликањето на „селфи“ кај некој луѓе е доведено до совршенство, уметност. 

Анастасија Ражнатовиќ секогаш објавува фотографии на кое е потполно средена. Наследничката на Цеца овој пат не сигна да намести поза за сликање, зошто ја сликала нејзината славна мајка.

Сепак, Анастасија тоа го објави на Инстаграм, и покрај тоа што Цеца ја фатила среде реченица.

„Кога мама среде реченица те слика на препад“, напиша Ражнатовиќ на Инстаграм..

Популарно